Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha v norton GHOST 2003

Včera jsem poprvé zálohoval systém v GHOST 2003. Mám jeden disk rozdělen na dva disky. Zálohoval jsem systém dle průvodce. Počítač resetoval a zůstal viset v DOSU. Po novém resttartu mi to nabízí pouze okno pro spustění 1/ ghost v dos nebo 2/ ve WIN ani jedno nejde spustit. Dá se to ještě nějak zachránit ?

"Jedině při startu hned do DOSu" - to si asi trochu pleteš s wirdows9x před 10 lety.
můžeš zkusit hned po spuštění f8 - nouzový režim s command line, ale nevím jestli ti to k něčemu bude.

pravděpodobně ses rozhodl udělat zálohu běžícího systému, ach jo. a tento ghost to nejspíš řešil tak, že se připsal do boot.ini a spáchal restart, jenže záloha díky zásahu uživatele korektně neproběhla a zůstal podivný boot.ini.
než bych hledal v helpu jak to opravit z konzoly zotavení, přidal bych disk do jiného pc a tvůj boot.ini zeditoval.