Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson xp 600

Dobrý den prosím o radu s tiskárnou epson xp-600.
Tiskárna měla zaschlý inkoust na tiskové hlavě. Po odpojení vyčištění a znovu zapojení tiskárny naskočila chybová hláška kod chyby 0x9A. Nevý náhodou někdo co stím??
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dobrý den děkuji za odkazy ale tyto možnosti jsem již zkoumal předtím. Obávám se že jde o elektronickou závadu. Ale nevím na co se mám zaměřit. Tiskovou hlavu jsem již čistil několikrát u různých tiskáren vždy skladným úspěchem ale tentokrát u této bazarovky jsem nepočítal že zaschlí inkoust způsobý toto. Není tu čistě náhodou nějaký opravář těchto tiskáren??

První problém byl stím že šla jen modrá barva po shlédnutí tiskové hlavy jsem zjistil že je naní množství inkoustu zaschlého.
1)tak jsem tiskovou hlavu odpojil.
2)vyčistil znovu zapojil.
Před rozebráním vše fungovalo až Tedy na ten detail že netiskla .
čištění trysek nezabíralo
čištění hlavy také ne.
Nějaká součást spadlá do tiskárny je vyloučena vada v posunu vyloučena,vše fungovalo,přívodové kabeli jsem otrěl a zkontroloval vyteklí inkoust nikde nenalezen. jen trošku na jednom kabelu ale žádná pohroma. ohnutá kolejnice je také blbost. Standardním postup který jsem přečetl z netu vyzkoušen. Vždy stejný efekt se stejnou chybovou hláškou

Tak nech tiskárnu odpojenou od elektřiny víc jak 12 hodin.
V lednu jsem řešil u tiskárny Canon chybu B200, po vyčištění hlavy a několikerém zapnutí/vypnutí chyba stále přetrvávala. Už jsem si vyhlížel novou tiskárnu. ale když jsem ji pak nechal odpojenou od sítě, druhý den se normálně rozběhla a doteď normálně funguje...