Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hacknutí

Ahoj,
moc se v tom nevyznám, proto Vám píšu. Na obrazovce s mi zobrazilo {+} Hax0rSec166 {+} nevíte někdo co to znamená? Jak se proti tomu dá bránit?

Ano přesně tak, zobrazilo se mi to při návštěvě https://www.omlazeni.cz/ ,přesněji naskočil mi tam obrázek zloděje Hack by.....
S počítačem se mi nic nestalo, normálně funguje...bojím se spíše o hesla...Napadlo mě, jestli to nebyla z jejich stránek nějaká zkušební verze, nějaké upozornění kvůli nízkému zabezpečení. Nemám s tím zkušenosti, nikdy předtím se mi nic podobného nestalo...