Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je se stránkou www.sazka.cz?

Koukal jsem tam, kolik jsem to zase vyhrál ve sportce, ale poslední výsledky jsou tam z 21. 4. 2019. (16. sázkový týden).
Ale až na tyhle staré výsledky (ostatní loterie mne nezajímají, tak jsem je nekontroloval) to vypadá, že ty stránky fungují.

Včera u mne byli technici z JONu, instalovali mi nový router a novou anténu. Prý ten problém asi způsobil ten starý router. Snad už je to v pořádku.
Sice u NB, když tu stránku se sportkou otevřu v Chrome, tak nevidím vylosovaná čísla a ani nemohu zkontrolovat svou sázku, ale v Mozille ano.
Na druhém počítači kde jsou novější wokna už to je v pořádku i v Chrome.
Ale proč se to předtím projevovalo od dubna jen na téhle stránce, Bůh suď.
Tak už tohle téma konečně mohu odškrtnout jako vyřešené.

[87199-sportka1-jpg]

je.
pokud není moc starý, protože jim (a ostatním levným značkám) časem odchází oem napájecí adaptéry, pak začne nejdřív blbnout wifi.
routery skrz chlazení dávám radši svisle. taky se dá přesvědčit, jestli číňan vyjímečně neodfláknul práci a nenechal větrací díry zaslepené.
na napájecí odaptér dám 1x za rok ruku, jestli má normální teplotu.

samozřejmě do dnešní domácnosti se kupují gigabitové routery, protože domácí nas.

tplink už nevydává nový firmware (bezpečnostní aktualizace) takto starých routerů a zájemce odkazuje na open-wrt.
shity jako netisy a asusy snad nedělají ani to.