Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit jedna část software. - ke kameře

Zdravím,mám kameruJVC Everio a k ní byl software složený z několika prográmků:Bohužel mi nejde spustit ten který slouží k přidání titulků a přechodů před vypálením,konkrétně je to Power director Expres.Ostatní ok.Mám OS XP Home.Poradte,díky
Změna předmětu, původně: Nejde spustit jedna část software. (LaKr) (Kráťa)

To se spousti samostatnou ikonkou, a nebo je to soucast nejakeho vetsiho SW, z jehoz nabidky se to pak spousti?
Nejde to v takovem pripade spustit samostatne?

Zazil uz jsem, ze vetsi balik spoustel jiny SW, ale na disku byl jiny soubor o stejnem nazvu v ceste (path) a samo ze to delalo paseku...

no právě že není nic ,kliknu objeví se přesýpačky ale za momentík zmizí a nic se neotevře.vše jsem několikrát odinstalovala a znovu nainstalovala ale nejde to stejně,jde konkkrétně o Cyber link PowerDirector express