Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 Hledání souborů bez duplicit z File History

Dobrý den,
mám Windows 10 a mám nastavené kopírování záloh přes File History na externí flash disk.

Když použiji hledání ve složce, která je zároveň zálohovaná přes File History, tak v seznamu jsou také soubory záloh z externího disku.
A já mám zájem jen o výsledky hledání ze složky z pevného disku.

Můžete mi prosím poradit jak to přenastavit?

Děkuji

Řešení:

V Win 8 a předpokládám, že i v Win 10 máš v hledání volbu "folderpath", kde si zvolíš písmeno disku.

Nemám stejné písmeno jednotky na systémovém disku a flašce. Disk C: Flah E:

Teď jsem zkusil toto:
Otevřel jsem si složku do adresáře Desktop a zadal část jména souboru (včera uloženého).
Ve výsledcích mám dva výsledky - ten samý soubor 2x -
jednou z adresáře C:\Users\pc\Desktop\ plochy
a druhý z adresáře E:\FileHistory\pc\DESKTOP-XXXXXXX\Data\C\Users\pc\Desktop\

a to co chci je abych dostával výsledky jen z disku c:

Zkusil jsem ještě to naopak - hledat ten název souboru v adresáři E: a tam mi to vyhledalo jen výsledek jednou na disku E: