Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úprava 6 kanálovej stopy

Zdar, Mám Audacity chcem upraviť zvukový súbor AC3 na to aby som ho tam dostal ho musím prekonvertovať na WAV,lebo AC3 nezoberie.Tam ho upravím a následne by som ho chcel uložiť opäť,ako AC3 ,lenže mi vypíše ,že s toho urobí 2 kanálovú stopu,zmeniť sa to nedá. Ja potrebujem ,aby mi to zachovalo 6 kanálov.Existuje nejaký soft čo to dokáže,alebo by sa to dalo nejakým spôsobom aj v tom Audacity,vďaka.

Super ,vďaka funguje to v nastaveniach stačilo zaškrtnúť použiť vlastné miešanie a ide to. Len som si všimol ,že pri uložení sa dosť výrazne stratila kvalita zvuku pri formáte AC3 aj napriek tomu ,že som žiadne úpravy nerobil.Keď to však uložím vo Wav tak je kvalita zachovaná aj napriek všetkým stopám,zaujímavé.
Tak stačilo nastaviť dátový tok a je to OK aj v AC3 ešte raz vďaka MachR55