Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Adblock plus

Zdravím,ode dneška mi ve Firefoxu nejde Adblock,ikona se mi ztratila a v doplňcích to dává takovou hlášku-doplněk Adblock plus-free od blocker nemohl být ověřen pro použití v aplikaci Firefox a byl zakázán.Nevíte co s tím abych ho zase mohl používat?Zkoušel sem ho znovu přidat do Firefoxu,ale nejde to,napíše mi to stahování selhalo.Moc prosím za nějaou radu.Dík.

Problém způsobuje vypršení platnosti certifikátu používaného při podepisování doplňků, které uniklo pozornosti. Doplňky rozhodně neodinstalovávejte, oprava už se testuje a doplňky se pak automaticky zase zapnou.

První oprava se už distribuuje mezi uživatele. Pro její instalaci je potřeba mít ve Firefoxu povolenou automatickou aktualizaci doplňků. Postup najdete v zprávičce na adrese
https://www.mozilla.cz/zpravicky/firefox-kvuli-chybe-vypina-doplnky-mozilla-pracuje-na-rychle-naprave/.

Pozn:
V mém případě je již vše v pořádku.