Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VHS prehrávač

Dobrý deň,
Chcel by som niečo nahrať do počítača cez VHS,kúpil som si kábel ktorý by to mal prehrať ale nefunguje mi prehrávač zapojil som iba žltý a biely kábel a nič iné a nejde
VHS prehrávač ORION RVP-220X

zakúpil som tento kábel: https://ctrlv.cz/6loh

Ešte na prehrávači je RF-OUT a neviem či musím mať aj to zapojené

Pro počítač se ten vstup může jmenovat všelijak. Je potřeba hlavně vybrat správný vstup a nenechat se zmást tím, že HDMI se jmenuje třeba "analog input 2". Jedině program od výrobce má šanci zobrazovat správně názvy (protože je prostě přiřadí tomu, jak se to jmenuje interně), ostatní programy to berou jako zobrazovací zařízení přes nějaké rozhraní (twain, wia, directshow, BDA...) z těch co dodal výrobce, respektive naprogramoval do ovladače. A většinou tam neni jen jedno zařízení, takže je to hlavolam.

Obvladač je zcela zásadní, a jedinou součástí, která je nutná. Samozřejmě za předpokladu, že předává obraz na nějaké standardní rozhraní, což je dneska už slušnost.