Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat funkční aplikaci Connected Watch pro spojení hodinek Cogito Clasic s mobilem?

Sháním funkční aplikaci Connected Watch pro OS Android, pro spojení hodinek Cogito Clasic, se smartphonem Xiaomi Redmi 4A s OS Android 7.1.2. Neví někdo, zda je tento smartphon s těmito hodinkami kompaktibilní a kde je možno stáhnout potřebnou aplikaci pro tuto verzi Androidu?
Mám sice aplikaci Connected Watch, staženou před cca 3-mi lety, která mi funguje s mobilem s OS Android 4.4.4, ale po instalaci na Xiaomi se sice spustí, mobil v bluetooth hodinky "vidí", ale nedokáže se s nimi spojit a spárovat.
Nemá někdo s tímto problémem zkušenost, případně informace? Děkuji.

The description of CONNECTED WATCH
*********************************
ATTENTION ANDROID 6 USERS - YOU MUST UPDATE YOUR WATCH TO THE LATEST WATCH SOFTWARE BEFORE SWITCHING TO ANDROID 6. IF YOU HAVE UPDATED TO ANDROID 6 ALREADY, PLEASE USE AN IOS DEVICE OR ANDROID 5.x OR PRIOR DEVICE TO UPDATE YOUR WATCH SOFTWARE BEFORE ATTEMPTING TO USE YOUR WATCH AS ANDROID 6 BEHAVES DIFFERENTLY FROM PRIOR VERSIONS.
*********************************