Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jazyk WINDOWS XP EN / SK

Mám posbu potreboval by som zmeniť jazyk WINDOWS XP SP3 EN na slovenskú verziu ale ked dám stiahnúť SK language pack mi vypíše že sa to dá preinštalovať iba z českej verzie na slovenskú existuje taka možnosť preinštalovať EN verziu na SK

HELP

LIP/MUI balíčky už niesu na microsofťáckych stránkach z licenčných dôvodov dostupné,jediný,ktorý zostal k dispozícii zdarma je slovenský LIP/MUI pre český lokalizovaný wxp a anglický LIP/MUI pre katalánsky,čínsky,korejský a japonsky wxp.Ostatné jazykové LIP/MUI pre wxp pokial neboli dodané ako súčasť inštalačiek si treba zakúpiť,alebo zohnať z iných zdrojov.