Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ''mizející HDD''

Zdravím,mám PC starý 4 měsíce a asi od začátku února se mi stává že prostě zničehonic zmizne HDD. PC je tvořen kombinací disků SSD+HDD.

SSD šlape v pohodě ale HDD nefunguje tak jak by mněl.

disk funguje někdy pár týdnů,jindy měsíc a pak zničehonic zmizí ze systému.

Vždy znovu naběhne ale nezdá se mi to normální.

Zkontrolováno pomocí HD Tune a chyby žádné.

Neví někdo kde může být problém?

Přesný model HDD bohužel nezmíním protože ve správci zařízení se zobrazuje jako ''neznámé zařízení''.

Už si nevím rady :(

....ve správci zařízení se zobrazuje jako ''neznámé zařízení''.

Vážně? Dej sem snímek obrazovky ze Správce zařízení - rozkliknuté Diskové jednotky

HD Tune taky vypisuje typ harddisku. A na faktuře by měl být taky uveden.... Hm?