Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc pri výbere PC

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať. Pred nedávnom mi odišiel môj notebook a potreboval by som rýchlu náhradu prevažne len na internet a nenarocne hry ako LoL, csgo, wow, poprípade aj gta5 ak by to jedna z týchto zostáv spustila. Nemám momentálne k dispozícii velky budget, takže preto len taketo lacnejšie pc hladam ako dočasnú náhradu.

PC 1:
CPU: Intel® Core™ i3-2120 Processor (3M Cache,2(4) 3.30 GHz)
RAM: 8GB ddr3
GPU: Nvidia GeForce GT520 1GB
HDD: 250gb

Alebo

PC 2:
CPU: Intel Dual Core E5500,2x2,8Ghz
RAM: Patriot 4GB (2x2GB), DDR2
GPU: Nvidia GT240,1GB DDR3, HDMI
HDD: 160GB Sata2

Osobne by som asi šiel do toho prvého, ale nakoľko je ten druhý lacnejší skoro o tretinu + je k nemu aj 22'' monitor tak neviem.
Ďakujem.

jestli máš teď zrovna skoro nulový rozpočet, tak zapomeň na ty krámy co tu dáváš, to jsou jen vyhozené peníze.
nebo teď nutně musíš hrát hry? jinak by se zastavil svět?
počkej na ježíška, nebo na nějaké narozeniny nebo letní brigádu a pak se zkuste na něčem dohodnout.
ale tady ten odpad jsou vyhozené prachy, které ti pak budou chybět na něco pořádného, nebo aspoň normálního.