Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Laserjet M435nw cyklovanie

U zakaznika zacla blbnut tato tlaciaren. Blbnutie sa prejavuje v tlaceni nahodnych alebo zacyklenych stranok. Na strankach byva kratky text a chybajucom fonte pri tlaceni c suboru, alebo xml chyba pri tlaceni ineho suboru, pripadne tlaciaren tlaci a hned na to rusi tlacove ulohy.
Akonahle ju vypnem zo siete prestane to, cize akoby to prichadzalo z klientskeho pc. Ked som vsak zbezne presiel vsetky pc tak som ziadne tlacove ulohy nevidel. Navyse obcas po restarte a dlshom vypnuti zo siete par hodin poslucha, potom akoby jej siblo a zacne sa kolotoc znovu.

To bohuzial nie je mozne, vzhladom na nahodne zlyhania tlaciarne.
Ona vytlaci 3 chybne stranky a potom stichne. POtom poslucha a zase zacne blbnut napriklad tlacim, rusim, tlacim, rusim.
Pravdupovediac sa mi s tym uz hrat nechcelo...riaditel je nasraty na mna, ja zase na neho lebo je to tlaciaren co som ja nedodaval a navyse je po zaruke a on je rozhodeny z toho, ked som povedal, ze bude 2-3 tyzdne v servise.