Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvr na mobile

Dobrý deň,
Poraďte mi prosím nejake nvr, aby sa dalo pozerat na mobile, pc, tv..
Ako sa vola funkcia ktora to umoznuje?
Ako to funguje? Pojde to nejako zobrazit aj na tv? Musi byt smart?
Da sa pozerat len online alebo si viem z mobilu pozret aj zaznamy na tom nvr?
Mam jedno stare udajne by sa to malo dat aj na nom nastavit ale netusim ako. Poradi niekto?
Velmi pekne dakujem za pomoc.

Miešaš takpovediac hrušky s jablkami...
Pýtaš sa na appku, ktorá Ti umožní pozerať záznam - tá sa pripojí na nvr a odtiaľ sa Ti prehrajú záznamy, s kamerami to nesúvisí, každý výrobca nvr má svoju appku - univerzálna sa Ti na všetko nepripojí.
Potom sa pýtaš na nvr - k nemu pripojíš konkrétne kamery, ktoré to konkrétne nvr podporuje...
Keďže sa len pýtaš všeobecne a neuviedol si absolútne žiadne konkrétne informácie, nedokážem Ti odpovedať.