Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrom - načítání stránky - divná cesta

Ahoj, měl bych na Vás prosím dotaz. Když zapnu google chrome a napíšu do vyhledávání nějaké slovo a dám vyhledávat, tak mi občas v kartě (kde je po načtení napsáno jméno stránky), vyjede následující: "chrome-search //local-ntp/local-ntp..." než se stránka načte. Dříve jsem si nevšiml, že by něco takového chrome dělal. Nevíte, čím to? Díky!

Zajímavé je však, že to dřív nedělalo.

To znamená před Nimbusem? Pak by byl viník jasný.

V tom "oušku" panelů se průběžně při načítání stránky zobrazují různé informace o průběhu načítání. Nevidím důvod se to snažit odstranit (pokud ti to tam nezůstane trvale).