Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dual boot vista a xp

S koupí nového notesu včetně vist jsem narazila na problém s hrami. Spousta těch starších prostě s tímhle systémem nekomunikuje. Rozhodla jsem se pro dualboot,ale narazila jsem jen na další problém. Mám originál XP, při vložení instalačního disku mi ale comp zahlásí, že nebyl nalezen žádný pevný disk. Pevný disk už mám rozdělený, jak na dualboot vím taky, ale instalačka se prostě ne a ne spustit... :.(

Připojil bych se s kosmetickým dotazem:

Dualboot XP + Vista, o výběr se stará BCD, který nabízí
(1) Starší verze systému Windows (možná je to malinko jinak...)
(2) Windows Vista
Rád bych změnil ten nicneříkající název (1) třeba na "Windows XP".

Jde toho nějak docílit bez externích programů, jen pomocí prostředků Windows (Vista)?

Díky.