Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem povinné spravování účtu někým

s novým notebookem mne mimo jiné obtěžuje hláška o potřebě něco změnit ve spravování mého účtu. Nejraději bych se takové vymoženosti zbavil, ale nevím, jak. Podobných vymožeností jsem zdědil (zakoupením v kamenném obchodu) víc. Jen velmi těžko se nechal zničit například, dotěrný McAfee. Existuje někde návod, jak přizpůsobit takové novum k obrazu svému?

mne mimo jiné obtěžuje hláška o potřebě něco změnit ve spravování mého účtu.

pane, nejste tady ani první den, ani první rok. když vám sousedka vlastními slovy převypráví nějakou bajku, pošlete ji do pr..., protože je to k ničemu.
takže příště opsat přesně, anebo alt+prnscr okna.

děkuji za rady, problémů s nastavením nového notebooku mím víc (prodává se prakticky jen s Win10). Například, chtěl bych ze složky Tento počítač odinstalovat nasazené tam složky Hudba, Obrázky a další, protože to hlavní, co tam často vyvolávám (Windovs C a externí disky) jsou abecedně na konci mimo zorného pole okna. Přitom jsou prázdné a hudbu či foto beztak mám na externím disku. Nedají se nijak zničit a to ani Unlockerem. Tím spravováním účtu se budu taky zabývat, vyskakuje to jen asi jedenkrát denně

A až se ti to podaří "vyčistit", tak začneš psát dotazy, proč nefunguje to či ono … Na to, co často "vyvoláváš", si můžeš udělat zástupce na ploše. Při spuštění Průzkumníku to lze mít "rovnou" v Tento počítač.