Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalený start PC s WIN7 Home

Kamarád si z důvodu zpomaleného startu nechal vyměnit disk za ssi. Bohužel start je stále stejný což se mi zdá divné. Systém je win 7 Home.
Zjistil jsem že provozuje avg společně s McAfee WebAdvisor - můžou být tyto programy spolu?

McAfee WebAdvisor k nicemu dobry neni. Odinstaluj.
Jak jiz ti tu rekli AVG je to same, k nicemu, a muze ten pomaly start zpusobovat, pokud ho chce nechat, tak se s tim bude muset smirit.

Jeste je tu varianta, ze preci jen to AVG preci jen aspon neskodi, kdyz uz nic nedela. Takze se podivej na hodinky a restartuj PC, spust Nastroje pro spravu a Prohlizec udalosti. Najed na protokoly systemu Windows a zkontroluj System a Aplikace. V case od spusteni PC tam mohou byt nejake chyby, ktere mohou zpusobovat, ze system ceka na jejich spusteni, dokud mu nevyprsi timeout. Typicky je u takove chyby hlaska, ze aplikace neodpovida nebo ze se nespustila nebo neco v tom duchu. Takze pohledej tam, zkontroluj pres Google, co ty chyby delaji a pokud lze, tak zavady odstran. (Je mozne, ze nekterou takovou chybu muze zpusobovat i to AVG.)