Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy na display

Zdravím. Mám takový menší dotaz. Před nějakou dobou mě začaly zlobit modré pruhy přes display notebooku. Přerušované jsou problém s grafickou kartou, ale tyhle pruhy, které jsou v příloze, s tím jsem se ještě nesetkal. Poprvé se mi to stalo, když jsem dělal blbosti se systemem a smazal, co jsem neměl. Přeinstaloval jsem a šlo to. Nějakou dobu to bylo v cajku. Po čase mi nějaký chytrák přišel instalovat nějakou blbinu, co chtěl zkusit a rozmrdal mi ntb. Obnova nešla, takže znovu přeinstalace systemu. Mám asi 3 týdny čistej win a zase mi to hodilo tady ty svislý čáry. Nevím, co to je. S Ntb nedělám nic náročného. Mám HP pavilion DV6 a system win 7. Děkuji za radu.

To ti dělá jen ve Windowsech?
V BIOSu je to OK? Když nabootuješ live linux, je to OK?

Tímto postupem bys mohl vyloučit/potvrdit hardwarovou chybu.

Tohle netřeba komentovat:

Po čase mi nějaký chytrák přišel instalovat nějakou blbinu, co chtěl zkusit a rozmrdal mi ntb.