Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firefox nastavenie stahovania titulkov - otvorit /ulozit

ahoj,
potreboval by som stahovanie .srt upravit tak, aby primarne nebola volba na "otvorit subor", ale na "ulozit subor" vid obrazok.
ked stahujem iny typ suboru,tiez je tam najprv otvorit,ale po prehodeni na ulozit si to uz zapamata aj do buducna.pri .srt je aj volba "odteraz to robit automaticky..." zosednuta a neda sa zakliknut.
stahovanie ako take mam nastavene "vzdy sa opytat, kam subor ulozit" - to by som menit nechcel.
mam win 10, mozno sa to niekde meni v nastaveni win,vo firefoxe som nic nenasiel.
dakujem

"mozno sa to niekde meni v nastaveni win, vo firefoxe som nic nenasiel"

Ve starších verzích Firefoxu (asi do verze 55) tohle nastavení bylo v souboru mimeTypes.rdf, v novějších verzích je to v handlers.json (nachází se ve složce profilu Firefoxu - přístup přes F10 - Nápověda - Technické informace - Otevřít složku).

Zkus about:preferences a v položce Aplikace - nastavit ukládání.
Změnit se to dá kliknutím na ten název "Vždy se zeptat" ap.
[86866-aplikace-ff-jpg]
Rozdíl mezi ulož.to a titulky.com je v tom, že ty stahované soubory mají rozdílné hlavičky.

bre ranko,
ako som uz vyssie pisal, ja tam taku bohatu ponuku aplikacii nemam a neviem, ako nejaku pridat.
handlers.json som sice nasiel, ale netusim co s tym.
...ale uz to funguje tak, ako som popisal.radsej do toho nebudem rypat, bo sa tomu prd rozumiem.