Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebootuje - Červená DRAM ledka

Dobrý den, dnes mi dvakrát zamrzl systém. Po druhém vypnutí na tvrdo se začal počítač sám spouštět a opět vypínat. Odpojil jsem zdroj.

Po připojení a spuštění naběhnou jen ventilátory a na desce svítí červeně DRAM ledka.

Dokázal by mi někdo poradit co s tím? Případně to mám hodit do servisu? :)

Díky.

Komponenty: https://pcpartpicker.com/user/jakub_curik/saved/
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Víš, ono manuál bylo to první, co jsem otevřel. Tam je řečeno, že se jedná o DRAM led a když svítí, pomůže to rychle specifikovat problém. To je vše. Tak jsem začal googlit a vypadá to na RAMky a pak se to taky může týkat X dalších věcí... Radši se teda zeptám, protože dost možná někdo řešil stejnej problém.