Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybné údaje v EPG Tv programu

Mám Tv kartu WinFast PVR2. Vše funguje výborně, ale teď se mi objevil problém. Když otevřu časový přehled Tv programů, některé nejsou zobrazeny vůbec a např. u Tv NOVA jsou tam kromě některých správných údajů i pořady jiných stanic, např. Noe apod. Děkuji

to velmi záleží od kvality signálu,obvykle to nieje to spôsobené chybou karty,pokial funguje normálne.Ak máš nejakú káblovú tv,tam bývajú jednotlivé kanály dosť namačkané na sebe a niektoré veci sa jednoducho pomiešajú,alebo vzájomne rušia natolko,že sa nedajú zachytiť vôbec