Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth GPS modul

Ahoj, mám dotaz chtěl bych si pořídit tento:
http://www.extraceny.cz/elektronika/navman-bluetoot h-gps-modul-b10-20-kanalu-sirfstariii/
GPS modul, ale problém je v tom že vůbec nevím "ocogo"
Třeba je k tomu nějaké instalační CD?
Jestli není problém se signálem v lesech?
Jsou v tom už mapy?
A taky by mi nevadil obrázek jak vypadá software v mobilu, jinak chci to do SE k800i ;-)

děkuji za Vaše odpovědi, hlavně mě zajímají zkušenosti kdo nějaký GPS modul má :-)

GPS modul funguje jen v tom že ti přijímá signál ze satelitů.. a přes bluetooth to posílá do telefonu... a v telefonu musíš mít nějakej program.. mám taky K800i jenže jednak na obyčejný telefony se žádný pořádný GPS navigace nedělaj.. a pak třeba mě u nějaký tý rádoby navigace chtělo neustále povolat nějakej soubor jakmile jsem se posouval na tý mapě.. ale někdo mi říkal že to není až takový problém že buď stačí nějak tu aplikaci autorizovat nebo dát novější Firmware... no ale pořád si myslím že se navigace na takovýmhle typu telefonu nevyplatí...