Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte sportovni hodinky

Chtel jsem exhumovat tento thread http://pc.poradna.net/question/view/137651-pomozte- s-vyberom-dig-hodiniek , ale nelze, tak zakladam /podobny/ novy.

Je to neuveritelne, ale ma Casia se po temer dvaceti letech rozhodla k odchodu do kremikove Valhally. Rozhodl jsem se tedy ke googlovani (po rade pritulkyne konktretniho) noveho kousku, an by nehyzdil zapesti muze stredniho veku, ktery je i po mnohocetnych zlomeninach stale sportovne/trekove/adrenalinove zalozen. Znacka se zove Suunto, konkretni model je tento: suunto-core-steel-steel.html . Ma nekdo ze zdejsich osadniku zkusenost ci jinou alternativu (se stejnymi outdoor funkcemi a v celokovu)? Jsem temer odhodlan k nakupu, nicmene si rad poslechnu /prectu/ nazory znalcu.

PS: cena do patnactky (15000 CZK).

To loupání se mi nestalo.
Ještě jsem se teď byl podívat na ty co odumřely po zásahu hodináře.
3-[

Ani nevím, že se dělal ciferník ve více barvách. Mám černý ciferník + bílé ručičky ze zelenými čárkami (fosfor to není - ve tmě nesvítí a to mě mrzí) + oranžová vteřinovka.

Mě se ty digi srandy nelíbí. A už vůbec ne když je to v kombinaci s laciným plastem a vydává se to za "super technologii". Jsem jedině pro kovový pouzdro + klasický analog.

Ví někdo o náhradě za Prim Sportky? Bezbateriové!

Já je před časem také sundal, že jsou hodiny všude na každém rohu a mám je v mobilu a že mi nějaké hodinky nebudou poroučet.
Pak jsem jednou v sobotu večer zaspal v autobusu a přejel o 20 km. Mobil se mi vybil, nemohl jsem ani dát vědět domu, neměl u sebe peníze na taxi... Šel jsem na stopa, na konci města samozřejmě žádné hodiny nebyly, tak jsem chvíli stopoval a mazal na vlak, přitom kdybych věděl kolik je hodin, mohl jsem stopovat ještě tak 40 minut.
Od té doby je zase poslušně nosím. nicméně je nenatahuji, jen když někam jedu. :-)