Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnutí PC se ihned vypne

Po zapnutí PC se ihned vypne, W 7 legal. HDD 250 Gb,
PC začnou pracovat větráky ale jen 2 vteřiny a pak se vypne., potom chvíli nejde zapnout,předtím pracovat normálně. Mohl by být vadný zdroj ?
Díky

po zapnutí PC se ihned vypne

- V techto pripadech, je opravdu (viz vyse) nelepsi vse vytahnout ven a otestovat zvlas, jelikoz to muze byt opravdu "cokoliv".
- Vytahnout ven, kvuli vylouceni skratu komponentu, nebo s kostrou PC veze..
- Testovat RAM po jedné. K vylouceni spatné RAM nebo poskozeného DIMM chanel.
- Odpoj veskére perifiere, HDD disky (ty pro spusteni PC nepotrebujes), FANs az na ten pro CPU (aby ti nevratil fail 0)
* Samozrejme i vse obhledni a klidne ocuhej zdroj, jestli neucitis nejakou spaleninu. Clear CMOS provést také muzes.

TiP ~ Muzes (dle delky spusteni) skusit prstem teplotu mustku a chladice CPU. Jestli mas BIPER tak ho zapoj. (takovej ten malej cernej valecek co PIPA errors pri spusteni PC. Takle by jsi podle poctu pipnuti mohl neco urcit presneji). Ted nevim jak se to jmenuje BIPER presne Cesky, nechavam ti ilustracni obrazek :

[s-l225.jpg]

* Osobne byc ten CPU chladic zdelal uplne, ale jestli bude CPU teplyé, tak jako NBridge, muze byt mensi nadeje ze to pujde jeste rozjed a ze za problémem stoji zdroj, nebo klekla RAM.
PS : FANS (vetraky) nemaji bohuzel se spravnou funkci PC nic spolecného, ty se spusti i bez CPU nebo jinych dulezitych komponentu k chodu jako RAM.