Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungujuci Outlook po aktualizacii

Dobry den, po poslednej aktualizacii Microsoft Office baliku (365 business) verzia 1904 (zostava 11601.20178) mi prestal fungovat Outlook, spustit sa sice da, ale nedaju sa prijimat ani odosielat emaily. Ked sa mi snazil kolega poslat email z rovnakej domeny tak vypisuje, ze take meno na danej domene neexistuje. Bohuzial posledna aktualizacia sa neda odinstalovat, da sa to nejak vyriesit? Skusal som sa prihlasit cez portal office.microsoft.com a tam mi outlook ani neukazuje.

Řešení:

Nakoniec som to vyriešil cez podporu, po poslednej aktualizácii nebralo pôvodnú licenciu, rovnaký problém bol na ďalších 3 počítačoch.

Ked sa mi snazil kolega poslat email z rovnakej domeny tak vypisuje, ze take meno na danej domene neexistuje.

Tobe také dobry den, dekuji.
- Opravdu ten prispevek pisu aniz bych si byl jisty, ale podezrivam jestli je opravdu na té samé doméne, ze muze jit o problém s sifrovanim RPC.
- V parametrach, ucty / maily, zvol tvuj ucet a zakrizkuj "encrypt"

[86912-en-png]

* Popripade jestli je povolen v pravidlach Firewall.
(Zkusilm bych i pomoci naradi na opravu MS Outlook SCANPST.EXE a nasledovne "opravit")