Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modernizácia PC

Prosím o radu. Mám P III 600, v ńom je 300 W zdroj ,ktorý má len 20 pinové napájanie dosky. Existuje teraz doska s integrovanou grafikou pre Intel alebo AMD, ktorej by toto napájanie ešte stačilo? Vďaka.

No nevím co si představuješ pod takovou modernizací ale podle mě by to bylo nejlepší vzít tak jak to je a zkusit někomu dát/prodat. A koupit novou budku i se zdrojem. Starý zdroj z období pentia III 600 o výkonu 300w nebude pravděpodobně stačit konstrukcí, jedná se hlavně o sílu (počet ampér) u 12ti voltové větve. Pravděpodobně bude mít na štítku kolem 12A kdežto dnes je potřeba kolem 20ampér či více. Při započtení přirozené ztráty kvality součástek zdroje za ty roky je to jednoznačně lepší vyměnit (pokud nebyl měněn např. před 1-3rokama z důvodu poruchy starého).