Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrenty. Jsou legalni?

Ahoj. Chci se zeptat jestli je legalni stahovani torrentu např z cztrackeru. Mam zakazany upload a jen stahuju filmy a serialy co už byly v TV.
Dopouštím se něčeho nelegálního? Můžete mě odkázat na nějake informace? skoro nic jsem na me otazky nenašel. Budu rad když mi poradíte vy. Diky... Ja jem že raději taham vše co jde přes torrenty krom her a aplikací. Mistni poskytovatel to neřeší, max může dát agregaci. Diky

Dobře diky... stahl jsem už asi 6TB přes klient uTorrent, s tim že jsem dal zakazat upload. stejně to nějaky ten kilobajt vždy odešle jkdyž tsahuju, zatim nikdo nic, ani poskytovatel. mam mistniho ten to moc neřeší, jen má na stránkách napsane že když to bude uživatel příliš těmi torenty zatěžovat, tak že uplatní agregaci. což se mi zatim nestalo. těch terabajtu, to jsem stahoval asi 10 let nejmin. diky jinak za info

ratio nemam. řeším to tim že si ten Cztracker zaplatim za par kaček a jedu vklidu... nestahuju hry a hudbu nebo software. soft si kupuju na ebay a hudbu nepotřebuju, hry si kupuju na steamu. stahoval jsem vždy jen filmy, pro vlastni potřebu, a ty co už byly davno v kině nebo v TV... jo a serialy k tomu... ano, to jsem jich stahnul tolik :D mě totiž nebavi se divat online. mam rad když si to dam na plochu, kliknu, přetočim a koukam...