Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet ve Win. Vista

Ahoj, mám 2 notebooky a trvalé připojení k internetu. Správce sítě mě nastavil, že si můžu kabel přehazovat z jednoho notebooku do druhého, podle toho, kde zrovna budu pracovat. Dneska mě ale z toho "novějšího", kde mám Windows Vista Home Premium, vypadl net a ukázalo mě to v nastavení žlutý trojůhelník a neznámou síť. Když ale kabel přehodím do "staršího" notebooku, kde mám XP home, tak mě net normálně jde. Nevíte, kde je problém a co to mohlo způsobit ?

Dík za radu ;-)

Kliknutím na ikonku sítě s vykřičníkem by se měla objevit možnost opravit připojení, možná to pomůže.

Jinak na funčním notebooku opsat nastavení sítě (jestli je automatické nebo konfigurované číslama) a přepsat do nefukčního. Najdeš tam průvodce nastavením sítě.