Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna rozlišení černá obrazovka

dobrý den mám otázku. od kamaráda jsem si vzal grafickou kartu kterou měl zapojenou na monitor. doma jsem to zapojil do tv protože monitor nemám. takže černá obrazovka a nejde teda změnit rozlišení na moji tv. co s tím mám dělat? děkuju za radu. Ruda

- Vidis alespon start PC ? (pocitam s tim, ze na TV, jsi zvolil také spravny vstup jako HDMI 1 nebo HDMI 2 etc)
- Pravdepodobne mas pred-nastaveni rozliseni, nebo HZ které nejsou kompatibilni s rozsahem moznosti tvé TV (tzv "out-rang").
"Jak to opravit?" : Spustit PC v nouzovém rezimu (bez HW podpory) a obnovit nastavené rozliseni.
* V pripade ze nevidis ani start PC, proved Clear-BIOS.