Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatný zvuk ze sluchátek, po chvíli se sám zlepší nebo vůbec, driver aktuální, nevím co s tím

Zdravím,
už delší dobu se mi děje to, že po zapojení sluchátek (SONY MDR-V55) do počítače mi jakékoli audio hraje tišeji, jakoby vyšuměně, velmi nekvalitně. Občas stačilo po zapojení sluchátek jen chvíli počkat bez spuštění zvuku a kvalita opět skočila do normálu, někdy to bylo k ničemu, tak jsem projela diagnostiku "Obtíže se zvukem" - a bylo to v pohodě, i když diagnostika nic nenašla. Teď už se dostávám do bodu, kdy i nejaktuálnější ovladač nestačí, sluchátka zní pořád zle, notebook je HP Probook 430 G1, OS je Windows 10.
Nevíte co s tím? Díky!
P.S. Nemyslím, že je to špatným kontaktem - při připojení k telefonu či jiné technice jsou sluchátka bezchybná.
P.P.S. Nastavení zvuku jsou defaultní, nemám možnost nastavit jakýkoli prostorový zvuk, takže ten by s tím taky neměl nic dělat...

Linux ma tiez problemy so zvukom pri prebudeni z uspaneho stavu a to hlavne vtedy, ak su v pocitaci dve, alebo viacej zv.kariet. Pri prebudeni nevie, ktora z nich je primarna. Mozno to vie, ale automaticka detekcia pripojenych zariadeni ho dovedie do stavu, ze prepne na inu kartu nez by bolo treba.