Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Když připojím notebook na TV nepřenáší video

ZDravím... když jsem zapojil notebook ACER na TV Samsung, která má přímo PC mód tak všechno jde bez problémů.. hry, internet prostě v pohodě ale jakmile pustím video v přehrávači tak mi nejede obraz.. zvuk ano.. je zajímavé že v prohlížeči třeba na youtube to jede.. zkoušel jsem přehrávat soubory .avi a v přehrávačích VLC a WIN media player a media player classic.. nevíte co s tím?? díky za tipy

takže tedy píšu zařízení o který se jedná... ACER Aspire 5020

Instalovaný procesor: AMD Turion 64 Mobile Technology ML-34
Chipset: ATi Radeon Xpress 200M chipset
RAM (MB): 512 DDR-333
LCD: TFT 15,4" Acer TruBrite
Video: ATi Mobility Radeon X700, 128MB

TV Samsung LE40S7 nepodařilo se mi na ni nikde najít odkaz...

nevím kde bych měl hledat nastavení třeba toho Cinema mode.. stačí tohle nebo ještě něco k tomu popisu? :-/