Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LTE odozva

Dobrý,chcel by som sa opýtať mám LTE internet,rýchlosť 35 MB....odozva sa mi pohybuje od 20 do 30 ms,upload +- 5 Mb.Je ten ping optimálny- akurát.Ja to mám riešené tak že mám sim kartu v anténe.Bavme sa o LTE sieťach od roznych poskytovateľov a ich ping.

Ano to MB som napísal zle,ale bavíme sa tu o ping.Na streche mám anténu Telrad 800.V jednej izbe router Tp link.Pred montážou na strechu som videl ako technik dáva do antény,nejakú malú kartičku,nevravím že to bola sim karta,ale nedával mi nič do notebboku.Ak sa nemýlim existuje aj mobilný LTE internet a na ten by som už potreboval tu simku do notebooku,alebo ako sa to robí to presne neviem.