Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TVheadend tv stream do sitě

Dobrý den.
Na netu jsem se dočet že streaming protocol jede na portu 9982.
Když mam veřejnou IP, tak by neměl byl problem to pustit ven.
Jde však v tomto programu nějak zabezpečít streamy heslem?

Poradí někdo?

Jsem to nainstaloval a mněl v uživatelich admina.
Spustit počateční kofigurací a tam zadal jmeno a heslo uživatele.
Přibyl se mi uživatel s heslem.

Když jsem zadal do prohližeče IP, vyskočil na mně dotaz pro přihlašení tohoto uživatele.
A u přehravaní streamu take.

Odstraníl jsem uživatele a udělal to same přes pruvodce ale heslo pro přihlašení to už po mně nechce.
Proč?
Někde mi něco asi schazí zapnout :-/