Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaloha complet

Zdravím, mám mobil Samsumg A3 2007
chtěl bych udělat kompletní obrazec telefonu, Abych měl opravdu completní zalohu jako nastavení učtu atd.
zkoušel jsem nějaky program z marketu ale byl naprd. :/
důvod (reklamace)

Děkuji Honza.

Abych měl opravdu completní zalohu jako nastavení učtu atd.

- U samsungu (A5 2018), nejsem si jisty jetli to bylo diky uctu Smasung , nebo Google, ale mé nastaveni, etc byly ulozeny na sluzbe Cloud.
* Takle kdyz jsem restartoval telefon, mohl jsem zadat jestli ho chci nastavit jako novy nebo obnoit predeslé nastaveni -> zadal jsem muj ucet, nasledovne se zacali stahovat mé aplikace, zmenilo se mé pozadi tak jak jsem to mel predtim, hlavne jsem mel zpet kontakty etc. Zdany EXTRA program jsem nepouzival.

https://www.apeaksoft.com/cs/backup/samsung-cloud-backup.html

TiP ~ Navod : "Kompletní záloha na telefonech Samsungu"
- Nebo : https://www.apeaksoft.com/cs/backup/samsung-cloud-backup.html