Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroje pc

Dobrý den mám otázku. Mám jeden PC kterej má výkon zdroje 350w . Druhý zdroj který chci otestovat má 400w. Je tu problém že sem chtěl zkusit i HDD. ale ten 350w nemá spravne konektory na můj HDD. Šlo by vyměnit ten 350w a zapojit 400w abych si mohl zapojit i HDD bez toho abych nějak zničil PC? Děkuju za radu

zdroj necpe veškerý možný výkon dovnitř pc, tak to nefunguje.
ale spotřebič (zátěž) tahá odběr ze zdroje podle svých aktuálních potřeb, nic nezničíš.
čili je fuk, jestli 350W nebo 400.
spíš si hleď toho, aby měl zdroj boční 12cm větrák. nebo ty sata/molex konektory - ale v nejhorším existují redukce.