Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rychlost externiho HDD

Dobrý večer ve spolek. Mám externí HDD WD Elements 3TB, připojeni USB 3.0... filmy přetahuju rychlostí 25MB/S a disk jede na 100%. je nějaká možnost jak to zrychlit? třeba nějakou koupi řadiče nebo nevim jak...? :D je to hrozne.
Děkují :) A pěkný večer přeji

Pane Karle jste BŮH!!!! pravě diky vam jsem zjistil že vepředu na case mam pouze jeden slot usb 3.0 jina usb 2.0.. přehodil jsem kabely u obou externich disku protože kopiruju z jednioho na druhy, jeden jsem dal dopředu na usb 3.0 jeden dozadu na usb 3.1 (gen2) a jede to něco málo přes 100MB/S!!!!!!!!!!!! DĚKUJU! tolik let jsem se trapil 15MB/s a přitom? kežbych vam mohl podat ruku... diky jste super miluju vas