Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7/64-bit: Ako získať Stereomix (Ovládač mám aktuálny)

Zdravím,

mám notebook Sony Vaio s Windows 7 64-bitovou verziou. Rád by som využil tzv. Stereomix, ktorý ale v NTB od kúpy, samozrejme, nemám. Dočítal som sa, že v takomto prípade pomôže aktualizácia ovládačov. Pred chvíľou som tak spravil (cez Vaio Update), ale v ovládacom paneli pri kolónke Nahrávanie (tam, kde má byť Stereomix) ho stále nemám (dokonca mi zvuk ide tichšie než doteraz, ale to beriem ako ok).

Políčka zobraziť odpojené/vypnuté zariadenia mám, samozrejme začiarknuté.

Kde môže byť chyba, prosím?

Vopred ďakujem za každú odpoveď.

ved sa to aj bude infiltrovat do systemu, to je zmysel ovladaca

Ďakujem za vysvetlenie, priznávam, že v hardvérových záležitostiach sa takpovediac vôbec neorientujem.

Napriek tomu sa musím spýtať: Neexistuje iné riešenie (okrem prechodu na iný OS)?

Hmm zajímavé, Eset hlásí nákazu, která se hned sere do Win 32, to fakt bude nějakej vyreček. Takže radit aby odstranil Eset je trochu mimo.

A následně Adwcleaner_7.3 hlásí nalezenou hrozbu.

Dodám, upozornění bylo už při stahování, nasledně zasekl stahování, a přitom jsem byl najednou nakaženej...