Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepsání hodnoty v hexadecimálním kódu

Dobrý den,
Chtěl bych přepsat hodnotu mincí v jedné android aplikaci.
Chtěl bych ji přepsat v hexadecimálním kódu.
Mám k dispozici :
Apk editor
Hex editor

Ale nevím přesně kde s uvedených souborů níže,kde mám tu hodnotu mincí najít.Potřebuji poradit,zde jména souborů:
Config.xml ,web.config,settings.map,
Machine.config,
DefaultWsdlHelpGenerator.aspx
Compat.browser,Browscap.ini,
Global-metadata.dat,
Firebase.Platform.dll-resources.dat

Mscorlib.dll-resources.dat
Unity_builtin_extra
Ve složce data ,cca 3100 souborů
GameConfig.properties
Google-services-deskop.json
LibFirebaseCppAnalytics.so
LibFirebaseCppApp-5.4.4.so
Libgpg.so
Libil2cpp.so
Libmain.so
Libunity.so
Poté složka RES;
Drawable,layout,mipmap,raw,values,
Atd.
Dělám to z čistě vzdělávacího hlediska,Díky za rady

Pokud je to online hra bude to uložené na serveru.

Pokud to není online dělá se to tak, že se zapíše na papír počet mincí, zkopírují se soubory bokem potom se hra pustí, něco se koupí, poznačí se na papír počet mincí. Potom se porovnávají soubory - které jsou změněné. Z těch musíš zjistit ten správný.
Jak máš ten správný soubor najdeš pozici na které se mění. Asi to bude v hexa 4byty ale nemusí to být. Nižší byty mohou být zapsány dřív než vyšší.Hodně štěstí.