Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi nastavení z routeru do bridge

Dobrý den, díval jsem se na nastavení routeru a nechtěně jsem klikl místo router na bridge, poté se restartoval (sice funguje stejně), ale nemůžu se dostat zpátky do nastavení routeru, když jsem se pokoušel dostat tak se změnila adresa připojení a místo netis je RouterOS Mikrotik a nejde mi žádné přihlašovací údaje. Prosím o pomoc.
Předem děkuji.
Router NETIS WF2780

Ked ho davas do tovarenskych nastaveni musis mu urcit aku ma mat ip, ak nema spusteneho dhcp klienta automaticky. Nettis je pseudoznacka, takze tipujem, ze nema.
Resetovat ho nemusis, je stale dostupny na svojej defaultnej ip adrese, akurat tam nebezi dhcp server, cize ak sa chces nan dostat musis si najprv zadat ip adresu z rovnakeho rozsahu. Samozrejme ak je MT na to istom rozsahu bude lepsie ak bude odpojeny od Nettisu.
Pokial nevies o com tocim tak si ho resetni, bude to rychlejsie.