Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zasratej Gmail nejede

Zdar,

dotaz: Da se udelat neco s tim, kdyz na Androidu debilni aplikace Gmail nesynchronizuje?

Potrebuju, kdyz mi prijde email, se dozvedet, ze mi prisel email. Reseni typu "porid si normalni email a ne zasratej Google mail" neakceptuju, mam, ale potrebuju mit i ten Gmail a potrebuju se dozvedet, ze mi tam neco prislo.

Zkusil jsem zrestartovat telefon, vymazat data aplikace Gmail a odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Gmail na Androidu. Nepomohlo.

Ucinil jsem zoufaly pokus pridat si Gmail do normalni aplikace Email na mobilu pres IMAP, ale Google se rozhodl, ze me ochrani:

Někdo právě použil vaše heslo a pokusil se přihlásit k vašemu účtu z aplikace třetí strany. Google tento pokus zablokoval, ale měli byste zkontrolovat aktivitu.

Nedokazu si tam ten ucet vlozit, napise to, ze nelze potom co zadam jmeno a heslo v nastaveni aplikace Email.

Je nejaka dalsi moznost o ktere nevim nebo je to typicky Google a jako obvykle to nefunguje?

Nic tu o 15 minutach nepisou, ale ja nedostanu oznameni o emailu ani po hodine, co tam prisel. Zkontrolovano pres PC.

https://support.google.com/mail/answer/1075549?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=cs

Tohle je dobry:

https://support.google.com/mail/troubleshooter/2650727#ts=3258936%2C3258937%2C3258943%2C3259247%2C3259254

Po odklikani vseho.

Vyřešil se problém odstraněním dat aplikace Gmail?Ne
Pokud potřebujete další pomoc, navštivte prosím Fórum nápovědy Gmailu

Tomu uz se jen smeju. ]:)

Mozes si cez webove rozhranie znizit bezpecnost uctu povolenim neoverenych aplikacii a tak pridas svojho klienta. Ak to nasledne vratis spat uz to fungovat bude, ak by nie nechaj si to trvalo vypnute, Google ucet je chraneny aj tak viac ako dostatocne.

google se někde dočetl, že podle tebe jsou nacisti, tak se na tebe konečně vysral a udělal dobře.
neřeš to, přejdi na nenacisty z microsoftu, tam tvé krevní skupině bude lépe.

všechny avíza o platbách mi gmailem chodí i na mobil, až skoro nejsu rád, ale v doručování není žádný problém.
nepíšeš jestli jsi ten krám rootnul, cos instaloval za blokátory, ale řveš tu jak puberťák, který má "bližší informace" za sprosté slovo.