Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se seka

Zdravim,mel jsem windows 7 64bit a vse v pohode, ale jelikoz jsem si koupil windows 10 64bit tak jsem na notebook nainstaloval tento windows, bohuzel jsem nesel format HDD pri instalaci takze mam v C:/ slozku windows.old, ale to nevadi, jde o to ze mam cisty windows, nejnovejsi ovladace a vse, a windows se chova totalne zasekane, vse se nacita 5 min, zapnu google chrome a musim cekat nejakou dobu atd.. je to jak kdybych ten windows mel 10 let nainstalovanej uz, otazka je zda to je tim ze jsem nesel format HDD a mam tam jakoby 2 windowsi..

8gb Ram DDR3
intel core i5 2410m
Geforce GTX 555M
Windows 10 64bit
HDD 450GB

Diky.

v pozadi mi zadne procesy nebezi, vse vypnute v task manageru. diky za rady.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

, bohuzel jsem nesel format HDD pri instalaci

to je velmi velmi divne
Pokud je HDD zdravy, musi jit ve 100% pripadu udelat format disku pri instalaci.
Vypada to jako bys mel chybu hardwaru (deska ? disk? ram?)
Jaka je to presne chyba, zjisti servis. Posli to do zarucniho servisu a oni si uz poradi.

To bude spíš rukama.
Nemyslím si, že tazateli nešlo spustit formátování disku; já to pochopil, nešel cestou přes formátování HDD, že prostě spustil instalaci, aniž by se namáhal to formátování provést.
A samozřejmě je otázka, jestli se tazatel namáhal instalovat správné ovladače z webu výrobce (pokud je tedy vůbec výrobce notebooku pro WIn10 poskytuje), nebo se spolehl na sračky typu DriverGenius.

Pro tazatele: odnes to někomu, kdo tomu opravdu rozumí.