Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni nektere webovky

Zdravim, dnes jsem k siti pripoji staronovy desktop(W7) ale nejdou mi na nem nektere stranky jako napr. Webshare, warforum, eurofotbal atp. Zkousel jsem vycistit DNS datum a cas aktualni na NB a ipadu vse ok i na druhem desktopu vse ok? Nekdo nejake napady?

Stává se to pouze v prohlížeči Google Chrome? Vyzkoušeli jste v jiném prohlížeči? Zkontrolujte také jiná zařízení.

Zdá se mi to jako věc ovladače, takže je třeba aktualizovat síťové ovladače. (zkuste si stáhnout nejnovější verzi od výrobce)

Zde nechám odkaz (eng): https://windowshelper.co/err-empty-response/

Zde najdete informace a několik způsobů, jak tuto ERR_EMPTY_RESPONSE opravit.

Setkal jsem se s něčím podobným, že na jednom PC nešly některé stránky, ale na NB ve stejné síti normálně fungovali. Pak jsem zjistil, že je nějaký "ochranný" program typu MBAM nebo Eset uložil do host souboru. Mám podezření na SpyHunter, který jsem tam kdysi měl a odsouhlasil jsem imunizaci PC.