Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velka sutaz o 144Hz monitor

Mozno ste si vsimli, ze uz dlhsiu dobu testujeme nejake veci a robime videa na Youtube. Najnovsie video bolo zverejnene vcera dna 18.5.2019.

O tyzden na to bude zverejneny velky porovnavaci test 5xLCD TN vs IPS a posledne video bude porovnavaci test 60Hz vs 144Hz.
Hlavnou cenou je tento fesak z testu:
Viewsonic VX2458-MHD 24" FHD 1ms 144hz, DisplayPort, 2 HDMI, speakers, low input lag, FreeSync
[86975-viewsonic-vx2458-mh-jpg]
Nebudem vela prezradzat, iba to, ze sa mi s nim celkom tazko po par tyzdnoch lucilo;o).
Sutaze sa moze zucastnit kazdy kto na svojom FB profile bude zdielat ktorekolvek z tychto 3 videi, ktore uverejnime na nasej FB stranke, kde sa nam zobrazu uzivatel, ktory ho zdielal u seba. Kazdemu bude pridelene unikatne ID a zaciatkom juna bude jeden z vas nahodne vybrany a nasledne po zaslani adresy dodania mu bude monitor poslany kurierom priamo na domacu adresu.
Nezmeskajte prve video uz caka na vase zdielanie!
Ak budete zdielat kazde video vasa sanca na vyhru bude 3x vyssia!

Edit: Na zaklade Mlocikovej antidiskriminacnej poziadavky som sa proaktivne rozhodool zaradit do zlosovania aj nasich odberatelov na YT, cize ak nemate FB, staci dat odber na nasom YT kanale a budete zaradeny do zlosovania tiez. Pokial mate FB aj Google ucet mozete urobit oboje, cize maximalna mozna sanca na vyhru bude 4 nasobna (3x zdielanie na FB + 1 odber na YT)

Pre tajtrlikov pridavam pre istotu odkazy na na Facebook kanal na nas Youtube kanal

Edit: Druhe video, ktore ak budete zdielat budete zaradení do zlosovania o nový monitor.

A mame tu posledne mythbusterske video, po ktorom sa uz o tyzden dozvieme meno/nick stastneho majitela.

Já s tebou souhlasím. Je to svým způsobem "diskriminace". Proč? Ona to je soutěž Poradny o monitor, takže se předpokládá, že budou soutěžit zdejší členové. Ale v pravidlech účtu tady není nutnost mít účet současně taky na Gouglím, či(a) Facebooku.

A nevím, proč se někdo dívá skrze prsty (viz ohlasy níže v threadu) na někoho jenom proto, že dotyčný nemá G+F účet. Pravidla soutěže tedy omezují počet soutěžících, ale tvůrci na to mají právo.

To není omezení, ale jen podmínky soutěže. Do Tutovky sis taky musel koupit los, tady si musíš založit FB, nebo G účet. Jelikož je to zdarma, je to ještě levnější, než Tutovka. Protože tuto soutěž sleduješ na internetu, tak to znamená, že přístup k němu máš a tudíž si F/G účet založit můžeš.

Podle mě to není zas až taková věda si prostě založit facebook se jménem například Karel Fero a sdílet video. :-)

Jestli se obáváš jejich trackerů, tak si stáhni facebook container(doplněk přímo od mozilly).

Chlapi, ta soutěž jede přes facebook, protože náš šéf chce zpropagovat nově rozjíždějící se facebook profil a youtube. Ty videa na youtube si rozhodně netočí pro sebe...

On sa nicoho neobava, on predvadza ludsku obmedzenost dnesnej doby...proste si najdem nejaku kravinu a zacnem tocit nieco o diskriminacii, prave a pod. Ludia maju dnes trosku pokrivene videnie logiky prava alebo pohladu na to, co je a co nie je diskriminacia.
Moj dom, moj hrad...to je jedno z najstarsich pravidiel, ktore bolo uznavane v davnej minulosti a prezilo dodnes. Diskriminaciu si ludia vymysleli az ovele ovela neskor.
Keby dam do pravidiel, ze sa mozu zucastnit len ludia s uctom na poradni tiez by brblali neregistrovani, ze preco...no lebo.
Tiez ked idem k niekomu na navstevu nepindam, ze sa musim vyzut, alebo ze si nemozem vykladat nohy na stol hoci doma to bezne robim.

Tys moc nečetl, co (a komu) jsem dříve napsal, že?
Mimo jiné jsem napsal toto:

Pravidla soutěže tedy omezují počet soutěžících, ale tvůrci na to mají právo.

Myslím, že to dostatečně respektuje "tvůj dům a hrad", nebo ne?

on predvadza ludsku obmedzenost dnesnej doby...proste si najdem nejaku kravinu a zacnem tocit nieco o diskriminacii, prave a pod.

Moje omezenost tkví v tom, že mám Facebook v hosts a nehodlám to měnit. Nehodlám se ani účastnit té soutěže o monitor. Já nevím, proč z toho každý dělá osobní záležitost. To tady fakt nikdo není schopný prostě vyslovit svůj názor bez toho, aby někoho napadal (nebo byl napadaný)?

Nie tvoja obmedzenost tkvie v tom, ze tam vidis diskriminaciu. To by ma fakt nenapadlo, ze niekto zacne spochybnovat pravidla sutaze...hoci len v uvodzovkach.
Tvoj nazor mi proste pripomina idiotske pohlady napriklad na desatrocie zauzivany pojem cigan, ktory musi byt dnes romom. Tiez niekto ako ty "len vyjadril nazor" a vyrobili sme si casom z toho problem.
Ludia riesia chujoviny namiesto podstatnych veci.
Btw co ta vobec vedie k tomu vyjadrovat svoj nazor na sutaz, ktorej sa nemienis zucastnit a je ti tak trosku u prdele? Ci dnes musime mat nazor na vsetko a hlavne musime ho ostatnym hned zdelit?

A tvoje omezenost je v tom, že ty tu diskriminaci ani nevidíš. Pokud soutěž nastavíš tak, že účastníci musí mít buď Facebook nebo Google účty, tak to podle tebe není diskriminace? Soutěž může běžet, je to tvoje věc, ale její pravidla jsou do jisté míry diskriminační. Ty totiž bereš každého, kdo má jiný názor než ty, jako nepřítele. Takhle debata je k ničemu, fajront.

když nemám xichtovník ani youtube účet (k čemu podělané odběry, když mám bookmarks, pěkně ručně bez zanechání stop, ), tak jsem taky vyřazen?

To, že se udělá jedna antidiskriminační věc neznamená, že diskriminace zmizí