Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tiskárna HP PSC 1410

Dobrý den.potřebuju poradit.Dal jsem do tiskárny (HP PSC 1410) nový kazety a vytiskl stránku

na zarovnání kaset,pak skenovat podle návodu.Při každém zapnutí tiskárny mi tiskne znovu tu

stránku na zarovnání kazet.Už nevím co mám ještě nastavit.

dobrý den nevím si rady s doplňování cartridží prosím pokud někdo máte zkušenosti tak mi napište na email bamburel@seznam.cz. Mě to jako by nebere všechny barvy a to i přes to že se všechny barvy pěkně prosakují tak obrázek je buť příliž žlutý či příliš červený. Nevím co dělám špatně.Předem děkuji za radu. Jana