Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší NB půjde přidat lepší grafickou kartu?

Zdravím. Mám 4 roky starý notebook Asus X553m. Procesor-Intel(R) Celeron(R) CPU N2830 @ 2.16Ghz 2.16Ghz, RAM 4GB, Grafika Intel(R) HD Graphics, Windows 10 home, zakoupený pro domácí účely. Problém je vtom že jsem nainstaloval dceři The Sims 4 a ta se čas od času seká. Podle mého názoru je to grafikou. Poraďte vyplatí se u tohoto NB přidat grafiku,kolik by to asi stálo a jakou? Podotýkám nechci herní NB jedná se mi jen o tu hru Sims 4.
Jirka

Ten mobilni Dual-Core procesor, ktery byl hlavne osazen kvuli nizké spotrebe jak vykonu tak jak zbytek HW (jako Intel HD ze zakladu Intel Atom, zrejme nejaké Cherry Trail) neni zrovna nejaké delo delané spis na GIF jak VIDEO.
Jestli se film tak dlouho nacita, zkus pouzit jiny kodec, nebo jiny prehravac. Treba VLC nebo jiny. Povypinej zbytecné procesy, programy (snad tam nemas nainstalovany Anti-Virus) Mozna priradit vice pameti z RAM té Intel HD, ale IMHO je to zbytecnost a rozdil v tvém pripade bude minimalni.
* Hry !? To snad né..Tento Hardwérovy podklad na tabletech Android, zvlada hry tak jedine z Google Play. Pod WIndows to nema cenu ani zkouset.