Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj

Dobrý den mám otázku. Mám 2 zdroje . Ten ktery chci pouzivat tak má špatnou koncovku která mi nejde zapojit do HDD . jde odstřihnout koncovku z toho druhého zdroje a zapojit to na ten zdroj který chci používat? v podstatě odstřihnout obě koncovky na těch zdrojích a primotat to na něj? abych nemusel někde shánět redukci?

Zasahovat do elektrického zařízení bez patřičných znalostí je cesta k úrazu, či požáru.
Spojovat dráty, ve kterých může běhat vceku velký proud, jen smotáním, se odváží jen ten, kdo elektrice nerozumí a tudíž se jí nebojí. Je jen otázka času, kdy ten smotaný spoj přestane fungovat, nebo se rozpadne a udělá zkratíček a ohňostrojík.
Buď kup redukci, nebo to dej někomu s pájkou a izolačním materiálem, nebo alespoň s krimovacími kleštěmi.