Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problem hra

instaloval sem si gta a na cd byl trojsky kun,ale doinstalovalsem to,spustil a ve hre sem mel chyby v grafice bylo to vsecko pomaly ani mi to neslo vipnout.A ted kdykoliv nainsaluju gta z jakehoko li cd tak mam stejnej problem,nevim esi to de nak vycistit dik!!!

Myslím, že na ORIGINÁLNÍM CD žádný trojský kůň není. Mimochodem, kompletní PC sbírka GTA (antologie od 1 do 3 plus Vice City) stojí cca 500Kč, a dá se to koupit v každém větším hypáči. A netvrď mi, že jsi socka, co nemá 250Kč na hru.

Takže:
1. zde se nepirátí
2. ta čeština je hrozná
3. lock