Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna na potisk textilu

Dobrý den,
Jakožto absolvent oděvní školy by jsem rád navrhoval a vytvářel potisky na trika, mikiny všech různých barev.
Má s tím někdo zkušenosti a poradil by nejakou dostačující tiskárnu? Aby tiskla to, co si ve photoshopu navrhnu.
Do tiskárny si mohu dovolit investovat maximálně 25000 a nebráním se ani koupi použité.
Děkuji moc za jakekoli rady ohledně tohoto problému.
Omlouvám se, pokud to sem nepatří.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Tobe taky pekny den dekuji.

- Nebude levnejsi pouzit nazehlovacky jak tisk na textil ?
- Takle vytisklej thém (thermo nazehlovacky) jen vytisknete a jen nazehlite na odev, nebo atelier je podminkou ?
* Vylozene zkusenost s tim nemam, ale IMHO to vyjde levneji. Pocitam to tak, kolik by jste museli prodat produktu, aby se Vam to vubec zaplatilo a nez neco vydelate do kapsy. Jestli bude kupovat i vlastni podklad jako mikiny s kapuci a tricka, tak by ta cena pak skocila docela vysoko coz muze byt pro klienta odrazujicí.